FitWay Catering oferuje catering dietetyczny czyli dietę pudełkową z dowozem prosto do Twoich drzwi. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać i zadbać o sylwetkę, ale nie mają czasu na przygotowanie jedzenia samodzielnie.

Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

#dietapudelkowa
#catering dietetyczny
#dieta

FitWay Opinie

Dlaczego warto wybrać FitWay w Kępnie?

Nasza oferta cateringu jest bardzo zróżnicowana i dostępna dla każdego. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie głównej www.fitwaycatering.pl i sprawdź ceny w Panelu Klietna lub aplikacji mobilnej.

5 zbilansowanych posiłków

Nasz catering dietetyczny to pełnowartościowe, zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki. Dbamy o to, aby posiłki były smaczne i dodawały energii oraz chęci do pracy, nauki oraz treningu.

Zdrowe i świeże produkty

Nasze jedzenie to wysokiej jakości produkty. Wspieramy polskie marki oraz lokalny rynek, więc większość produktów pochodzi od lokalnych dostawców.

Szeroki wybór planów dietetycznych

Oferujemy plany dietetyczne dla każdego. W menu znajdują się posiłki lekkostrawne, bezmięsne, bezglutenowe, do biura, dla alergików oraz wiele innych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Masz konkretne potrzeby? Nie lubisz lub nie możesz jeść potraw z konkretnymi składnikami? Dostosujemy dietę bezpośrednio do Twoich potrzeb!

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Zapewniamy w całym okresie korzystania z diety stały kontakt z dietetykiem. Pomoże Ci on tak dopasować dietę, aby była dostosowana do Twoich potrzeb. Dzięki konsultacji plan dietetyczny będzie bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Dostawa do różnych lokalizacji w Kępnie

Zapewniamy dowóz pod dowolny adres w Kępnie  oraz innych miejscowościach. Nasza obsługa dba o to, aby posiłki były transportowane w dogodnych warunkach.

Jaki plan dietetyczny wybrać?

Mamy szeroki wybór posiłków, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz catering dietetyczny jest jednym z najlepszych w Polsce o czym świadczą liczne nagrody i wysokie oceny naszych klientów.

Zamów zestaw testowy

Przekonaj się sam do naszej oferty i zamów catering dietetyczny u nas. Śledź naszą stronę na Facebook, by być z nami na bieżąco.

Ocena: 4,7 · ‎317 głosów · ‎Zakres cen: Od 38,00zł do 180,00zł
4.7/5
Ocena użytkowników FitWay Catering wg. Google
4.5/5
Ocena użytkowników FitWay Catering wg. Dietly.pl
5/5